Jste zde

Vítejte u nás...

Autorizovaný prodej a servis strojů STIHL a VIKING

Obraťte se na nás a ověřte si naše znalosti a praktické dovednosti !

Hydraulické a tlakové hadice, spojovací šroubení, rychlospojky, ventily, hydromotory, manometry
  • Potřebujete vyrobit nebo opravit tlakovou hadici ? Podle Vašeho vzoru nebo popisu Vám na počkání vyrobíme nové hadice na bagry, nakladače, traktory, návěsy, harvestory nebo hadice pro různé výrobní stroje (např. plastikářské lisovací formy).
  • Sháníte spojovací prvky (šroubení) na hydraulické okruhy, rychlospojky, hydromotory a další příslušenství ? Nebo s nimi chcete poradit ?

Podívejte se blíže na naši nabídku, která se neustále rozšiřuje…

Autorizovaný prodej a servisOdborný školený servis – profesionální poradenství – vstřícný personál
- to jsou stavební kameny, na kterých si zakládáme již od roku 1995, kdy jsme naši firmu zakládali ! Při koupi stroje Vám odborně poradíme s výběrem, zároveň získáváte servisní zázemí. Zaručujeme Vám odbornou opravu každoročně školenými mechaniky doporučeným postupem a nářadím od výrobce stroje. Díky velké skladové zásobě spotřebních a servisních dílů můžeme Vašeho pomocníka opravit v brzké době. Podle Vašich požadavků rozšiřujeme nabídku techniky a proto nyní můžete vybírat z ucelené nabídky strojů, nářadí a příslušenství pro práci v lese, na zahradě či pastvinách.

Nenašli jste hledané zboží nebo nějakou radu ? Kontaktujte nás a my se pokusíme Vám hledané zboží dodat či odborně poradit.

Rodinná firma Antonín Gabriško – GAAN.

Kategorie: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer